Studia techniczne w Siedlcach

Kierunki studiów technicznych to przede wszystkim propozycja Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. To właściwie trzy kierunki na ten moment. Kierunek budownictwo proponuje Collegium Mazovia.

Jednym z najpopularniejszych kierunków technicznych jest kierunek budownictwo. W Siedlcach można ten kierunek studiować w niepaństowym Collegiu Mazovia.

Budownictwo w Collegium Mazovia w Siedlcach

Collegium Mazovia Innowacyjna Szkoła Wyższa, jako jedna z nielicznych uczelni wyższych w Polsce, podjęła wyzwanie praktycznego kształcenia na kierunku budownictwo. Celem Uczelni jest wykształcenie inżynierów, którzy posiadać będą nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne niezbędne do samodzielnego projektowania oraz kierowania robotami budowlanymi w ramach wybranej specjalizacji.

W ramach kierunku budownictwo studia I stopnia realizowanego w systemie programu praktycznego Collegium Mazovia oferuje następujące specjalności:

  • budownictwo ogólne
  • budownictwo drogowe
  • sieci i instalacje sanitarne
  • zarządzanie procesami budowlanymi
  • budownictwo energooszczędne i energetyka odnawialna

Zootechnika na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach

Oferta dydaktyczna na kierunku zootechnika na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach jest bardzo bogata i dostosowana do oczekiwań studentów. Umożliwia zdobycie pełnego wykształcenia na poziomie wyższym tj. od inżyniera, aż po stopień doktora nauk w dyscyplinie zootechnika i rybactwo.

Absolwent zdobędzie gruntowną wiedzę, umiejętności i kwalifikacje z zakresu chowu i hodowli zwierząt, oceny surowców i produktów pochodzenia zwierzęcego, podstaw produkcji roślinnej, projektowania produkcji, ochrony zwierząt i środowiska, organizacji pracy w przedsiębiorstwie rolniczym, profesjonalnego prowadzenia gospodarstwa oraz podstaw prawa w zakresie działalności gospodarczej.

Sprawdź informacje o innych kierunkach technicznych.

Kierunki studiów technicznych w Siedlcach

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków technicznych – sprawdź naszą stronę studia techniczne Siedlce. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne w Siedlcach.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Siedlcach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Siedlcach:

Studia w Siedlcach

Kierunki studiów w Siedlcach

Rekrutacja na studia w Siedlcach

Uczelnie Siedlce

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia