Kierunki studiów Warszawanewrodzaje studiów WarszawaStudiaStudia WarszawaStudia z zarządzania

Studia z zarządzania w Warszawie

Studia z zarządzania znajdziesz w wielu warszawskich uczelniach, m.in. na Uniwersytecie Warszawskim, SGH, SGGW, Politechnice Warszawskiej i wielu innych. Wśród uczelni niepaństwowych twoją uwagę może przykuć propozycja takich szkół wyższych jak: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, Akademia Leona Koźmińskiego, Collegium Civitas, Uczelnia Łazarskiego, Uniwersytet SWPS itp.

Zarządzanie wciąż należy do najchętniej wybieranych kierunków studiów. W Warszawie możesz skorzystać z oferty uczelni państwowych, takich jak Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, czy Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego. Studia z zarządzania proponuje też wiele uczelni niepublicznych (np. Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, czy Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie).

Zarządzanie w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Studia na kierunku zarządzanie, które prowadzi AFiB Vistula, pozwalają zdobywać pod okiem wybitnych ekspertów solidną i praktyczną wiedzę z dziedziny ekonomii, finansów i rachunkowości, prawa i marketingu.

Poznasz najnowsze trendy w zarządzaniu. Rozwiniesz umiejętności i kompetencje społeczne niezbędne do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwami i instytucjami non-profit, a także do prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek. Wybitni wykładowcy i praktycy biznesu pomogą ci rozwinąć kompetencje zarówno twarde, jak i miękkie. Nauczysz się odporności i elastyczności. Rozwiniesz umiejętności strategiczne i organizacyjne. Dowiesz się, jak wyznaczać cele i mobilizować ludzi, a także czym jest misja i odpowiedzialność biznesu. 

Specjalności:

 • Zarządzanie cyberbezpieczeństwem w organizacji
 • Marketing i sprzedaż
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi
 • Zarządzanie biznesem
 • Zarządzanie projektami w organizacji z akredytacją PMI GAC

Zarządzanie w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Kierunek studiów zarządzanie, który ma w swojej ofercie SGGW w Warszawie, pozwala zdobyć wiedzę z zakresu nauk o zarządzaniu i nauk pokrewnych dotyczącą istoty, prawidłowości i problemów funkcjonowania przedsiębiorstw i instytucji publicznych oraz sposobów skutecznego i efektywnego rozwiązywania tych problemów.

W programie studiów znajdują się m.in. statystyka, nauka o organizacji, finanse przedsiębiorstwa, prawo, mikroekonomia, podstawy makroekonomii, rachunkowość czy marketing.

Studenci uczą się także skutecznie komunikować, negocjować oraz pracować w zespole. Cechą wyróżniającą absolwentów zarządzania w SGGW jest znajomość specyfiki przedsiębiorstw i jednostek gospodarczych funkcjonujących w sferze agrobiznesu.

Absolwenci znajdą pracę w:

 • przedsiębiorstwach agrobiznesu,
 • handlu,
 • usługach,
 • różnego rodzaju agencjach konsultingowych,
 • organizacjach gospodarczych i samorządowych,
 • szkolnictwie,
 • placówkach naukowo-badawczych,
 • zagranicznych i międzynarodowych instytucjach związanych z agrobiznesem.

Zarządzanie w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Studia na kierunku zarządzanie, proponowane przez WSEiZ w Warszawie, uczą skutecznego komunikowania się, negocjowania rozpoznawania, diagnozowania i przekonywania oraz pracy w zespole, rozwiązywania problemów gospodarowania zasobami ludzkimi, rzeczowymi, finansowymi i informacjami, jak również realizacji podstawowych funkcji zarządzania procesami (przedsięwzięciami) w organizacjach o charakterze gospodarczym i administracyjnym.

Specjalności:

 • Biznes międzynarodowy
 • Grafika komputerowa i media społecznościowe
 • Handel i usługi logistyczne
 • Organizacja eventów, koncertów i imprez sportowych

Jako absolwent możesz znaleźć zatrudnienie w każdym przedsiębiorstwie i w każdej organizacji. Najbardziej będziesz poszukiwany w firmach, które prowadzą działalność zgodną z ukończoną specjalnością, jednak solidna baza przedmiotów podstawowych i kierunkowych powinna spowodować, że chętnie podejmiesz nowe wyzwania. Będziesz przygotowany do pracy w charakterze specjalisty organizacji i zarządzania oraz menedżera średniego szczebla zarządzania w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych, a także do prowadzenia własnej działalności.


Dowiedz się więcej o kierunkach studiów z zarządzania dostępnych w Warszawie, wybierając interesujące Cię pozycje z poniższej listy.

Kierunki studiów z zarządzania w Warszawie 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: Studia zarządzanie Warszawa. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Zarządzanie w Warszawie

Gdzie studiować kierunek zarządzanie w Warszawie? Poznaj kierunki oraz oferowane specjalności.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia