WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa – Rozmowy o wojnie – seria podcastów

„Rozmowy o wojnie” to tytuł cyklu podcastów przygotowywanych przez Bartłomieja Sienkiewicza, b. Ministra Spraw Wewnętrznych i Koordynatora ds. służb specjalnych, obecnie wykładowcę WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Podcasty są częścią pilotażowego cyklu wykładów przedmiotu „Teorie wojen WAR STUDIES”.

Podcast pt. „Rozmowy o wojnie” można znaleźć w serwisie Anchor oraz Spotify. Gościem pierwszego odcinka jest płk. rez. Piotr Gąstał, b. dowódca jednostki GROM. Rozmowa dotyczy działalności i rozwoju jednostek specjalnych na przestrzeni ostatnich lat. Możemy także dowiedzieć się, dlaczego jednostki typu GROM są ważne dla obronności każdego kraju i jakie misje wykonują.

Podcasty pt. „Rozmowy o wojnie” Bartłomieja Sienkiewicza są dodatkowymi materiały do nauki z przedmiotu „Teorie wojen WAR STUDIES”. Jest to nowy przedmiot dla studentów kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne, prowadzony w ramach pilotażowego cyklu wykładów.

W kolejnych odcinkach pojawią się rozmowy – wywiady z ciekawymi osobami m.in. wysokimi rangą wojskowymi, specjalistami od teorii wojennych, którzy odniosą się do treści wykładów oraz bieżącej rzeczywistości wojennej na świecie.

Słuchaj podcastu: anchor.fm/wspia-rzeszow


ZOBACZ RÓWNIEŻ: WSPiA RZESZOWSKA SZKOŁA WYŻSZA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zbliżające się wydarzenia