Kierunki studiów OpoleNoweStudia OpoleStudia techniczneStudia z zarządzaniaTOP OpoleTop studia

Zarządzanie i inżynieria produkcji w Opolu

Zarządzanie i inżynieria produkcji to nowoczesny, popularny i interdyscyplinarny kierunek menedżerski. Dowiedz się z artykułu, na których uczelniach w Opolu możesz podjąć studia.

Na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji zagadnienia zarządzania, ekonomii, prawa i organizacji produkcji są wykładane w połączeniu z problematyką techniczną właściwą dla inżyniera mechanika. Uzyskana w czasie studiów wiedza menedżerska i informatyczna daje absolwentom gwarancje dobrego rozumienia mechanizmów funkcjonowania rzeczywistych procesów wytwórczych i informatycznych zachodzących w przedsiębiorstwach.

Zarządzanie i inżynieria produkcji na Politechnice Opolskiej

Możliwość studiowania kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji daje w Opolu Politechnika Opolska. Na karcie opisu kierunku spotkacie takie informacje:

“Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji stanowi nowoczesną i interdyscyplinarną formę kształcenia studentów. Absolwenci uzyskują kompetencje zarówno w obszarze nauk technicznych, jak i społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem nauk o zarządzaniu.

Program studiów pozwala na zdobycie zaawansowanej wiedzy inżynierskiej, co w połączeniu z kwalifikacjami menedżerskimi tworzy sylwetkę inżyniera przyszłości, szczególnie atrakcyjną na współczesnym rynku pracy.

W ramach studiów można wybrać jedną z oferowanych specjalności:

  • inżynieria procesów i systemów przemysłowych
  • inżynieria zarządzania

Wśród podstawowych treści kształcenia znajdują się m.in.: matematyka ze statystyką, mikro- i makroekonomia, ekologia i zarządzanie środowiskowe oraz prawo gospodarcze. Grupa treści kierunkowych obejmuje m.in.: zarządzanie produkcją i usługami, zarządzanie jakością oraz bezpieczeństwem, logistykę w przedsiębiorstwie, grafikę inżynierską, materiałoznawstwo, procesy i techniki produkcyjne, podstawy projektowania inżynierskiego, zastosowania informatyki w inżynierii produkcji. 

Inżynieria zarządzania na Uniwersytecie WSB Merito Opole

Jeśli zdecydujesz się wybrać studia na kierunku inżynieria zarządzania prowadzone przez WSB Merito w Opolu, otrzymasz szansę by stać się Inżynierem 4.0  – dzięki połączeniu dwóch obszarów: biznesu i inżynierii. Zdobędziesz praktyczną wiedzę – zajęcia i wykłady prowadzone są przez doświadczonych wykładowców oraz w laboratoriach.

więcej w artykule: Inżynieria zarządzania w Opolu

Studia prowadzone są również w trybie niestacjonarnym.

Kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji w Opolu

Interdyscyplinarne studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji to bardzo ciekawa propozycja. Mogą was jednak zainteresować również inne propozycje opolski uczelni.

Więcej informacji o kierunkach technicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia techniczne Opole. Interesujesz się nowoczesnymi technologiami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia techniczne. Jeśli swoje zainteresowanie kierujesz bardziej w stronę zarządzania zobacz: Studia zarządzanie Opole. Interesujesz się problemami zarządzania i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia z zarządzania.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Opolu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Opolu:

Studia w Opolu

Kierunki studiów w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu

Uczelnie Opole

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia