Kierunki studiów OlsztynnewStudia OlsztynStudia społeczne

Bezpieczeństwo narodowe w Olsztynie

W obliczu wstrząsających wydarzeń na Ukrainie wzrasta zainteresowanie problematyką bezpieczeństwa kraju zarówno jego wymiarze zewnętrznym jak i wewnętrznym. Sprawdzamy, które uczelnie w Olsztynie proponują kandydatom studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe.

Najwięcej kierunków proponuje kandydatom na studia w Olsztynie Uniwersytet Warmińsko-Mazurski. Także i w ofercie tej uczelni kandydaci mogą znaleźć studia na kierunku bezpieczeństwo narodowe.

Bezpieczeństwo narodowe na UWM w Olsztynie

 Studiując zdobędziesz wiedzę z  zakresu nauk społecznych, w szczególności dotyczącą  bezpieczeństwa narodowego oraz umiejętności skutecznego zachowania się w warunkach realnych zagrożeń. Poznasz oraz zrozumiesz jak analizować i stosować zasady prawne, procedury bezpieczeństwa  i zarządzania kryzysowego  w  skali  globalnej,  regionalnej, narodowej  i  lokalnej. Nabędziesz umiejętność negocjacji, podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych oraz  nauczysz się udostępniać informacje z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych i środków multimedialnych.

Studia proponuje Wydział Nauk Społecznych UWM.

Kierunek bezpieczeństwo narodowe w Olsztynie

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Olsztyn. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

Czytaj również

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia