Kierunki studiówKierunki studiów WarszawaStudia techniczneStudia Warszawa

Biocybernetyka i inżynieria biomedyczna – studia w Warszawie

Studia na kierunku biocybernetyka i inżynieria biomedyczna to propozycja międzywydziałowych studiów, które dla kandydatów przygotowała Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie.

Studia na kierunku Biocybernetyka i inżynieria biomedyczna (BiIB) w Wojskowej Akademii Technicznej to propozycja interdyscyplinarna. Program kształcenia BiIB obejmuje efekty kształcenia właściwe dla obszaru kształcenia w zakresie nauk inżynieryjno-technicznych, dziedziny nauk inżynieryjno-technicznych i dyscyplin naukowych: inżynieria biomedyczna; informatyka techniczna i telekomunikacja; automatyka, elektronika i elektrotechnika oraz inżynieria mechaniczna, przy jednoczesnym uwzględnieniu wybranych efektów kształcenia z obszaru kształcenia nauk medycznych i nauk o zdrowiu, dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie naukowej: nauk medycznych.

W ramach kierunku oferowane są specjalności:

  • Biomechatronika i sprzęt rehabilitacyjny – specjalność profilowana przez Wydział Inżynierii Mechanicznej,
  • Biocybernetyka – specjalność profilowana przez Wydział Cybernetyki,
  • Elektronika biomedyczna – specjalność profilowana przez Wydział Elektroniki,
  • Optoelektronika dla inżynierii biomedycznej – specjalność profilowana przez Instytut Optoelektroniki.

Szczegóły dotyczące oferty tego kierunku: BIOCYBERNETYKA I INŻYNIERIA BIOMEDYCZNA , Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Warszawa. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Warszawa.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Warszawie.

Studia w Warszawie

Kierunki studiów w Warszawie

Rekrutacja na studia w Warszawie

Uczelnie Warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia