Kierunki studiówKierunki studiów LublinStudia filologiczneStudia Lublin

Filologia germańska w Lublinie

Filologia germańska to propozycja dwóch lubelskich uczelni. Studia prowadzone są w ramach kierunku germanistyka na KUL oraz na UMCS

Język niemiecki należy do jednego z najpopularniejszych języków na świecie, dlatego warto rozważyć wybór studiów na kierunku filologia germańska. W Lublinie możesz nauczyć się go dzięki studiom, które znajdziesz w ofercie Uniwersytetu Mari Curie Skłodowskiej oraz KUL.

Oprócz tradycyjnych studiów na filologii germańskiej lub na germanistyce warto rozważyć unikatową propozycję kierunku POLSKO-NIEMIECKIE STUDIA KULTUROWE I TRANSLATORSKIE. To oferta studiów realizowana wspólnie przez UMCS oraz uniwersytet w Poczdamie. Niemieckiego nauczysz się również dzięki specjalnościom na kierunku lingwistyka stosowana. Na UMCS specjalność język niemiecki z językiem angielskim.

Germanistyka w Lublinie

O kierunkach filologicznych w Lublinie dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Lublin. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne w Polsce.

Czytaj również:

Sinologia w Lublinie

Studia na kierunku sinologia gwarantują studentom intensywną naukę języka chińskiego….

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Lublinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia