Filologia germańska w Lublinie

Języka niemieckiego na studiach w Lublinie można uczyć się na wiele sposobów. Osiągnięcie poziomu filologicznej znajomości języka naszych zachodnich sąsiadów gwarantują aktualnie jedna lubelska uczelnia państwowe.

Język niemiecki należy do jednego z najpopularniejszych języków na świecie. W Lublinie możesz nauczyć się go dzięki studiom, które znajdziesz w ofercie Uniwersytetu Mari Curie Skłodowskiej.

Oprócz tradycyjnych studiów na filologii germańskiej lub na germanistyce warto rozważyć unikatową propozycję kierunku POLSKO-NIEMIECKIE STUDIA KULTUROWE I TRANSLATORSKIE. To oferta studiów realizowana wspólnie przez UMCS oraz uniwersytet w Poczdamie. Niemieckiego nauczysz się również dzięki specjalnościom na kierunku lingwistyka stosowana. Na UMCS specjalność język niemiecki z językiem angielskim.

Gdzie uczyć się języka niemieckiego na studiach w Lublinie?

O kierunkach filologicznych w Lublinie dowiedzieć się możesz więcej dzięki stronie Studia filologiczne Lublin. Szukasz innych propozycji, poszukujesz dla siebie atrakcyjnej alternatywy na polskich uczelniach – zobacz – studia filologiczne w Polsce.

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Lublinie:

Studia w Lublinie

Kierunki studiów w Lublinie

Rekrutacja na studia w Lublinie

Uczelnie Lublin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia