Kierunki studiów OlsztynNowerekrutacja 2023Rekrutacja na studiaRekrutacja OlsztynStudia Olsztyn

Kierunki studiów 2023 – Olsztyńska Szkoła Wyższa

Poznaj kierunki studiów, na które rekrutuje kandydatów Olsztyńska Szkoła Wyższa na rok akademicki 2023/24. Są wśród nich studia bardzo lubiane przez maturzystów.

Olsztyńska Szkoła Wyższa w obecnym kształcie powstała 1 października 2019 r. z połączenia Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP w Olsztynie oraz Olsztyńskiej Szkoły Wyższej im. Józefa Rusieckiego. Splotły się tym samym w jedno bogate, ponad 20-letnie historie obu szkół. Dzięki połączeniu Uczelnia dołączyła do Grupy Uczelni Vistula, która kształci prawie 9 tys. studentów z 86 krajów. Rektorem została dr Agnieszka Górska, była rektor WSIiE TWP. W 2022 r. dołączyła do nas Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego wzbogacając nas o kolejne kierunki i doświadczenie.

Olsztyńska Szkoła Wyższa rekrutuje na 10 kierunków oraz na studia podyplomowe. Uczelnia oferuje studia I stopnia (licencjackie), które trwaj a 3 lata, studia inżynierskie, które zajmują 3, 5 roku, studia II stopnia (magisterskie), które są naturalnym uzupełnieniem studiów licencjackich i trwają 2 lata, oraz jednolite studia magisterskie – 5 letnie.

Lista kierunków 2023 – Olsztyńska Szkoła Wyższa

ADMINISTRACJA
FILOLOGIA ANGIELSKA
FIZJOTERAPIA
INFORMATYKA
KOSMETOLOGIA
LOGISTYKA
PEDAGOGIKA
PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA i WCZESNOSZKOLNA
WYCHOWANIE FIZYCZNE
ZARZĄDZANIE

Zestawienie zamieszczone powyżej nie wyczerpuje całości informacji. Na wielu kierunkach są do wyboru ciekawe specjalności. Uczelnie prowadzi również studia II stopnia oraz studia podyplomowe. Szczegóły znaleźć można na: www.osw.edu.pl/

Czytaj również

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia