Logistyka – Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu

Studia inżynierskie na kierunku Logistyka w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu to przede wszystkim możliwość zdobycia wiedza. która wspomaga zarządzanie w nowoczesnych przedsiębiorstwach branży logistycznej oraz w działach logistyki różnego rodzaju firm.

Studia inżynierskie na kierunku Logistyka we wrocławskiej WSH trwają 3,5 roku (7 semestrów) i prowadzone są w dwóch trybach: stacjonarnym i niestacjonarnym.

Jedną z największych zalet studiów logistycznych w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu jest mocno praktyczny charakter kształcenia, gdzie duża liczba zajęć praktycznych podbudowana została niezbędną wiedzą teoretyczną i kierunkową.

Specjalności:

  • Menedżer Logistyki,
  • Systemy Informatyczne i Technologie w Logistyce.

Absolwent studiów inżynierskich na kierunku logistyka w WSH we Wrocławiu nabywa wiedzę oraz szereg umiejętności niezbędnych w zawodzie specjalisty ds. logistyki. Po ukończeniu studiów logistycznych w Wyższej Szkole Handlowej:

  • będziesz potrafił sprawnie zarządzać procesami logistycznymi oraz międzynarodowymi łańcuchami dostaw,
  • poznasz zasady funkcjonowania nowoczesnych procesów oraz systemów logistycznych,
  • poradzisz sobie z projektowaniem, organizowaniem, koordynowaniem i nadzorowaniem systemów logistycznych. 

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu to niepubliczna uczelnia wyższa o profilu biznesowym. Działa od 1997 roku, a od 2014 roku wchodzi w skład dynamicznie rozwijającej się Grupy Uczelni Vistula. W ofercie uczelni znajdują się studia licencjackie, inżynierskie, magisterskie oraz podyplomowe, w tym renomowane studia MBA współtworzone z uczelnią zagraniczną oraz partnerami biznesowymi.

Więcej informacji o kierunkach logistycznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach dowiesz się na stronie: Studia logistyczne Wrocław. Interesuje cię spedycja, transport, logistyka – zarządzanie łańcuchami dostaw i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia logistyczne w Polsce.

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów we Wrocławiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom we Wrocławiu:

Studia we Wrocławiu

Kierunki studiów we Wrocławiu

Rekrutacja na studia we Wrocławiu

Uczelnie Wrocław

Czemu nie? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia