Psychologia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu przygotowała dla kandydatów specjalną ofertę studiów psychologicznych. W przypadku tej uczelni popularny kierunek studiów, jakim jest psychologia, można studiować w ramach studiów licencjackich I stopnia oraz studiów magisterskich II stopnia.

Człowiek, jego procesy psychiczne oraz relacje ze światem stanowią centralny przedmiot zainteresowania psychologii. Celem tej dyscypliny naukowej jest wyjaśnianie, określanie, przewidywanie, kontrola zachowania i procesów psychicznych oraz podwyższanie jakości życia człowieka.

Studenci na studiach licencjackich na kierunku psychologia w WSB w Poznaniu zyskują gruntowne przygotowanie teoretyczne i praktyczne do świadczenia pomocy psychologicznej i prowadzenia działań diagnostycznych oraz badawczych. Studia mają na celu kształcenie osób, które będą cechować się wszechstronną wiedzą psychologiczną i będą przygotowane do podejmowania działań prospołecznych i samodoskonalenia.

Cechujemy się oryginalną ofertą specjalności. Sam decydujesz czy chcesz kształcić się z obszaru psychologii kryminalnej, klinicznej, psychologii biznesu lub studiować kilka ścieżek jednocześnie.

Czy warto studiować psychologię w WSB?

Z myślą o współczesnym rynku pracy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu oferuje kandydatom i studentom wiele ciekawych specjalności. W najnowszej edycji można wybrać:

Trzeba przyznać, że oferta specjalności wygląda imponująco.

Studia I stopnia na psychologii można kontynuować w ramach studiów magisterskich również w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu.

Chcesz poznać inne kierunki przygotowane dla kandydatów przez uczelnię, zobacz profil:

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu

Źródło informacji: materiały WSB

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zbliżające się wydarzenia