Kierunki studiów PoznańStudia PoznańStudia psychologiczne

Psychologia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu przygotowała dla kandydatów specjalną ofertę studiów psychologicznych. W przypadku tej uczelni popularny kierunek studiów, jakim jest psychologia, można studiować w ramach studiów licencjackich I stopnia oraz studiów magisterskich II stopnia.

Człowiek, jego procesy psychiczne oraz relacje ze światem stanowią centralny przedmiot zainteresowania psychologii. Celem tej dyscypliny naukowej jest wyjaśnianie, określanie, przewidywanie, kontrola zachowania i procesów psychicznych oraz podwyższanie jakości życia człowieka. Poznaj dokładniej propozycję kierunku psychologia na WSB.

Studenci na studiach licencjackich na kierunku psychologia, który ma w swojej ofercie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, zyskują gruntowne przygotowanie teoretyczne i praktyczne do świadczenia pomocy psychologicznej i prowadzenia działań diagnostycznych oraz badawczych. Studia mają na celu kształcenie osób, które będą cechować się wszechstronną wiedzą psychologiczną i będą przygotowane do podejmowania działań prospołecznych i samodoskonalenia.

Z myślą o współczesnym rynku pracy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu oferuje kandydatom i studentom wiele ciekawych specjalności. W najnowszej edycji można wybrać następujące specjalności:

Perspektywy zawodowe – absolwenci znajdą zatrudnienie w:

  • placówkach opiekuńczo-wychowawczych;
  • szpitalach;
  • ośrodkach realizujących poradnictwo indywidualne i rodzinne;
  • ośrodkach pomocy społecznej i interwencji kryzysowej;
  • ośrodkach pracy z osobami starszymi;
  • firmach, organizacjach i przedsiębiorstwach;
  • instytucjach państwowych;
  • ośrodkach doradczych;
  • sądach;
  • wielu innych placówkach i instytucjach.

Dowiedz się więcej o tym kierunku na stronie Uczelni!

Więcej informacji o kierunkach psychologicznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia psychologiczne Poznań. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z ludzką psychiką, zawiłościami życia społecznego, ludzkimi motywacjami i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia psychologiczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Psychologia w Poznaniu

Psychologia od lat popularna wśród kandydatów. Poznaj uczelnie, które prowadzą kierunek…

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Poznaniu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia