Kierunki studiów Olsztynnewrodzaje studiów OlsztynStudiaStudia OlsztynStudia techniczne

Studia techniczne w Olsztynie

Studia techniczne w Olsztynie to propozycja przede wszystkim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Kandydaci mają do wyboru w ramach studiów stacjonarnych popularne ostatnio kierunki m.in. mechatronika, mechanika i budowa maszyn, energetyka.

Wybierasz się na studia techniczne w Olsztynie? Jeśli chcesz wybrać uczelnię państwową, to Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie może zaproponować Ci aktualnie sześć kierunków studiów z tego zakresu. Dowiedz się więcej!

Kierunki studiów technicznych w Olsztynie

Ta lista może nie jest szczególnie bogata, ale jeśli interesujesz się techniką to może któraś z propozycji będzie dla ciebie ciekawa. Wydział Nauk Technicznych UWM na studiach I stopnia proponuje kierunki:

  • Energetyka
  • Mechanika i budowa maszyn
  • Mechatronika

Wydział Nauk Technicznych UWM – poznaj główne powody, dla których warto na nim studiować

Atrakcyjne propozycje studiów technicznych przygotował dla kandydatów również Wydział Geoinżynierii UWM. Z kierunków technicznych:

  • Budownictwo
  • Geodezja i kartografia
  • Geoinformatyka
  • Gospodarka przestrzenna
  • Inżynieria środowiska

Czy warto studiować. Oceń.

Wśród uczelni niepaństwowych uwagę kandydatów może skupić na sobie propozycja Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Olsztynie. Oferuje ona kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji. Absolwent kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji jest specjalistą nowego typu, który potrafi łączyć nowoczesną wiedzę i umiejętności inżynierskie z wiedzą i umiejętnościami menedżerskimi. Posiada on gruntowną wiedzę i umiejętności w zakresie wybranego działu inżynierii produkcji do projektowania nowych i nadzorowania istniejących procesów i systemów produkcyjnych i eksploatacyjnych.

Studia trwają 7 semestrów. Zajęcia prowadzone są w weekendy (sobota, niedziela). Studia nie wymagają złożenia pracy dyplomowej. Warunkiem ukończenia studiów jest pozytywna ocena z egzaminu dyplomowego oraz zdobycia zaliczenia na ocenę ze wszystkich przedmiotów.

Kierunki studiów technicznych w Olsztynie 2024

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Olsztyn. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju zobacz również: Studia techniczne w Polsce. Dla tych, którzy interesują się informatyką odpowiednie informacje na stronie studia informatyczne Olsztyn.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Olsztynie.

Studia w Olsztynie

Kierunki studiów w Olsztynie

Rekrutacja na studia w Olsztynie

Uczelnie Olsztyn

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia