Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa – rekrutacja na studia

Trwa rekrutacja na studia w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu.

W Wyższej Szkole Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy i umiejętności od znakomitych praktyków. Grono naszych nauczycieli składa się z ekspertów w dziedzinie obszaru nauk społecznych. Wyróżniamy się zarówno uznanymi nazwiskami w świecie naukowym, jak i specjalistami – praktykami. W ten sposób umożliwiamy wszechstronny rozwój, który daje naszym Studentom pełne przygotowanie w wybranej dziedzinie. Profil kształcenia dostosowujemy do wymagań współczesnego rynku pracy z naciskiem na kształtowanie kompetencji zawodowych.

Kierujemy się dobrem społecznym, a w szczególności odpowiedzialnością wobec naszych Studentów, wykazujemy szczególną dbałość o utrzymanie standardów jakości podczas wykonywania zadań związanych z zapewnianiem wysokiej jakości kształcenia zgodnie z Europejskimi Standardami Jakości Kształcenia.

Wydział Studiów Społecznych w Poznaniu zaprasza na studia I i II stopnia:

Więcej informacji na stronie: www.wsb.net.pl/aktualnosci/rekrutacja-na-studia-w-wsb/

Sprawdź propozycje studiów, które Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa prowadzi w innych miastach (Gdańsk, Gliwice, Bartoszyce, Giżycko, Jaworzno, Skoczów, Jastrzębie Zdrój, Koszalin) – WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA – PEŁNA OFERTA STUDIÓW 2021/2022


Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia