Drzwi otwarte na uczelniach 2023Nowerekrutacja 2023Rekrutacja WarszawaStudia Warszawa

Dzień Otwarty Wojskowej Akademii Technicznej

Dzień Otwarty WAT w Warszawie to okazja do zapoznania się z ofertą studiów wojskowych i cywilnych. W programie wydarzenia organizatorzy przewidują wykłady, prezentacje i pokazy, nie tylko dla kandydatów na studia!

Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie w sobotę 3 czerwca, już po raz drugi w tym roku organizuje Dzień Otwarty WAT. Uczelnia otworzy swoje drzwi dla kandydatów na studia, a także dla wszystkich miłośników wojskowości.

W programie prezentacja oferty kształcenia oraz bazy naukowo-dydaktycznej poszczególnych wydziałów akademickich, możliwości rozwoju naukowego oraz pasji i zainteresowań. Wojskowe Centrum Rekrutacji Warszawa-Śródmieście wystawi stoisko informacyjne, gdzie kandydaci otrzymają niezbędne informacje na temat rejestracji na studia wojskowe. Kandydaci na studia w WAT mają do wyboru kierunki wojskowe i cywilne realizowane na ośmiu wydziałach akademickich.

Jeśli lubicie przedmioty ścisłe, interesujecie się wojskiem i obronnością kraju, a zdobytą wiedzę chcecie przekuć w konkretne innowatorskie rozwiązania techniczne, nie może Was zabraknąć na Dniu Otwartym Wojskowej Akademii Technicznej.

Harmonogram Dnia Otwartego WAT – 3.06.2023

9.30 – Plac Apelowy

  • rozpoczęcie Dnia Otwartego. Wejście na teren uczelni od strony ulic Kaliskiego i Radiowej.

9.30–10.45 – Plac Apelowy

  • stoiska wydziałów akademickich
  • stoisko Wojskowego Centrum Rekrutacji Warszawa-Śródmieście (przez cały czas trwania Dnia Otwartego) – informacje dla kandydatów na studia wojskowe
  • poczęstunek grochówą wojskową

10.45–13.30 – wydziały akademickie. Przejście z Placu Apelowego w grupach, utworzonych odpowiednio do kierunku studiów, którym interesuje się kandydat

  • wykłady, pokazy i prezentacje bazy naukowo-dydaktycznej

14.00 – zakończenie Dnia Otwartego

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziesz na stronie WAT.

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia