Kierunki studiów CzęstochowanewStudia CzęstochowaStudia techniczne

Inteligentny przemysł w Częstochowie

Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z procesami produkcyjnymi, projektowaniem i rozwojem produktów, to kierunek inteligentny przemysł może spełnić Twoje oczekiwania!

Studia na kierunku inteligentny przemysł prowadzi Politechnika Częstochowska. Zdobędziesz na nich teoretyczną i praktyczną wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie opracować i wdrożyć innowacyjne technologie oraz automatyzację i robotyzację linii produkcyjnych.

Kierunek ten pozwoli Ci także zdobyć umiejętności efektywnego zarządzania zespołem, co jest niezbędne do i rozwoju produktu, jak i wdrażania nowoczesnych technologii.

Zakresy kształcenia na studiach I stopnia – inżynierskich:

  • Projektowanie i rozwój produktu,
  • Nowoczesne procesy produkcyjne.

Absolwent tego kierunku będzie posiadał wykształcenie pozwalające na projektowanie technologii, eksploatację oraz uruchamianie systemów automatyki, a także instalowanie i serwisowanie zautomatyzowanych stanowisk produkcyjnych, szczególnie takich, które wyposażone są w zautomatyzowane linie produkcyjne i roboty przemysłowe.

Perspektywy zawodowe – posiadane umiejętności będą wysoko cenione w branżach takich jak:

  • lotnictwo,
  • elektronika,
  • produkcja maszyn,
  • przemysł samochodowy.

Ponadto absolwent może również prowadzić samodzielną działalność gospodarczą z zakresu użytkowania sprzętu komputerowego, programowania i sprzęgania urządzeń zewnętrznych oraz projektowania i doradztwa technicznego.

Czytaj o kierunku: INTELIGENTNY PRZEMYSŁ, Politechnika Częstochowska

Dowiedz się więcej o studiach, kierunkach, rekrutacji – Politechnika Częstochowska

Interesują Cię szczegóły dotyczące kierunków – sprawdź naszą stronę studia techniczne Częstochowa. Interesujesz się techniką, chcesz poznać więcej propozycji w tym zakresie na terenie całego kraju, zobacz również: Studia techniczne w Polsce

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Częstochowie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Częstochowie:

Studia w Częstochowie

Kierunki studiów w Częstochowie

Rekrutacja na studia w Częstochowie

Uczelnie Częstochowa

Udostępnij


Czytaj więcej: studia w Częstochowie

Studia rolnicze w Częstochowie

Kandydatów na studia rolnicze w Częstochowie może zainteresować oferta Wydziału Nauk Ścisłych, Przyrodniczych i Technicznych…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia