Kierunki studiów SzczecinNoweStudia chemiczneStudia przyrodniczeStudia SzczecinStudia techniczneUczelnieUczelnie Szczecin

Kierunki studiów 2024 – ZUT w Szczecinie

Już wiadomo, na które kierunki studiów rekrutować będzie kandydatów ZUT w Szczecinie na rok akademicki 2024/25. Poznaj ofertę studiów i dowiedz się więcej o specjalnościach.

Jeśli przeglądasz kierunki studiów w Szczecinie i interesują Cię studia techniczne, ścisłe, przyrodnicze lub rolnicze – zobacz, jakie propozycje przygotował dla kandydatów na studia w roku akademickim 2024/2025 ZUT w Szczecinie.

Na ofertę Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w ramach studiów stacjonarnych I stopnia składa się 46 kierunków o bardzo zróżnicowanej tematyce. Każdy zainteresowany techniką będzie mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Tematykę studiów uzupełniają te propozycje, które dotyczą rolnictwa, upraw winorośli. Na ZUT znajdziecie również jedyny taki kierunek w Polsce – kynologia, poświęcony psom.

Ofertę ZUT warto na pewno przeanalizować dokładnie i poświęcić trochę czasu na staranne wybranie najlepszego dla siebie kierunku.

Kierunki studiów na ZUT 2024

studia stacjonarne I stopnia

Poznać można lepiej uczelnię dzięki mediom społecznościowym

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia