Kierunki studiów PoznańNoweRekrutacja na studiaRekrutacja PoznańStudia Poznań

Kierunki studiów 2023 – Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu

Już wiadomo, na które kierunki studiów rekrutować będzie kandydatów Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu na rok akademicki 2023/24.

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu to jeden z najlepszych wyborów dla osób zainteresowanych studiami logistycznymi w Polsce. Wysoka jakość kształcenia jest wynikiem świetnego przygotowania merytorycznego kadry naukowej składającej się z wyselekcjonowanych specjalistów w dziedzinie, którzy korzystając z możliwości zapewnianych przez działającą już ponad 50 lat na pozycji lidera branży Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania tworzą unikalne możliwości zdobywania wiedzy zorientowanej na innowacyjne rozwiązania z zakresu logistyki i gospodarki elektronicznej.

Uczelnia prowadzi szeroko zakrojoną współpracę z liderami w dziedzinie logistyki i spedycji, prowadząc program Klub Partnera WSL, który umożliwia uczelni i firmom dwustronnego porozumienia wykraczającego poza zwykłe ramy współpracy. Daje to studentom możliwość realizowania praktyk studenckich wśród najważniejszych firm w branży, m.in. Raben, Dascher, DHL, Volkswagen i wielu innych. Uczelnia bierze również udział w programie Erasmus+, oferując tym samym studentom możliwość odbycia praktyk i części studiów na uczelniach zagranicznych.

Lista kierunków 2023 – Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu

studia I stopnia

  • LOGISTYKA – studia inżynierskie
  • LOGISTYKA – studia licencjackie
  • LOGISTYKA – studia dualne
  • ZARZĄDZANIE

Zestawienie zamieszczone powyżej nie wyczerpuje całości informacji. Na wielu kierunkach są do wyboru ciekawe specjalności. Uczelnie prowadzi również studia II stopnia oraz studia podyplomowe. Szczegóły znaleźć można na: wsl.com.pl/pl/

Czytaj również

Ekonomia w Bydgoszczy

Interesują Cię studia ekonomiczne w Bydgoszczy? Chcesz wybrać kierunek ekonomia? Sprawdź, które…

aaa

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia