Kierunki studiów SzczecinnewStudia społeczneStudia Szczecin

Kryminologia w Szczecinie

Studia na kierunku kryminologia nastawione są na wykształcenie specjalistów w zakresie rozwiązywania kluczowych problemów przestępczości. Sprawdzamy, które uczelnie w Szczecinie oferują kandydatom ten rodzaj wykształcenia.

Studia na kierunku kryminologia proponuje kandydatom, którzy zamierzają studiować w Szczecinie Akademia Nauk Stosowanych TWP w Szczecinie.

Student kryminologii zdobędzie wiedzę na temat zjawiska przestępczości, rodzajów przestępstw, pozna ich etiologię oraz narzędzia służące do ich opisu. Dzięki temu student będzie przygotowany m.in. do skutecznego zapobiegania i zwalczania przestępczości, rozwiązywania problemów związanych z zagrożeniami współczesnego świata oraz współpracowania m.in. ze służbami mundurowymi, sądami i prokuraturą, agencjami detektywistycznymi i struktury bezpieczeństwa dużych jednostek organizacyjnych.

Uczelnia proponuje specjalności:

  • Detektywistyka z elementami kryminalistyki
  • Kryminologia penitencjarno-kuratorska
  • Prewencja kryminalna

Dowiedz się więcej wybierając kierunek i uczelnię z listy poniżej.

Kierunek kryminologia w Szczecinie

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Szczecin. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

Czytaj także:

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Szczecinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Szczecinie:

Studia w Szczecinie

Kierunki studiów w Szczecinie

Rekrutacja na studia w Szczecinie

Uczelnie Szczecin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Jeden komentarz do “Kryminologia w Szczecinie

  • Ja zdecydowałam się na kryminologię, ale w formie online na WSKZ. Taką mam sytuację, że potrzebuje czasu na różne zobowiązania i ta forma sprawdza się świetnie, ponieważ mogę dostosować godziny nauki do swojego planu dnia.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia