Kierunki studiówKierunki studiów Gdańskrekrutacja 2024Rekrutacja GdańskRekrutacja na studiaStudia GdańskUczelnieUczelnie Gdańsk

Kierunki studiów 2024 – Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Wciąż trwa rekrutacja na studia! Sprawdź, na które kierunki studiów rekrutuje kandydatów Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku na rok akademicki 2024/25.

Misją gdańskiej Wyższej Szkoły Zdrowia jest kształcenie wysoko wykwalifikowanych kadr w dziedzinach związanych z psychologią, zdrowiem, fizjoterapią i dietetyką. Uczelnia podczas tworzenia planów kształcenia przywiązuje szczególną uwagę do potrzeb istniejących na rynku pracy. Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku oferuje również wsparcie przy znajdowaniu pracy absolwentom.

Kandydaci mają możliwość wyboru języka polskiego lub angielskiego jako języka studiów, co umożliwia lepsze wpasowanie się w potrzeby domyślnego rynku pracy. Studenci mają również możliwość odbycia praktyk studenckich lub części studiów za granicą w ramach programów Erasmus+ i AIESEC.

Lista kierunków 2024 – Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku

Studia jednolite magisterskie

Studia I stopnia

Studia II stopnia

Zestawienie zamieszczone powyżej nie wyczerpuje całości informacji. Na wielu kierunkach są do wyboru ciekawe specjalności. Uczelnie prowadzi również studia II stopnia oraz studia podyplomowe. Szczegóły znaleźć można na: www.wsz.pl

Czytaj również

Praca socjalna w Gdańsku

Sprawdź, gdzie studiować kierunek praca socjalna w Gdańsku? Wybierz interdyscyplinarne studia łączące…

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Gdańsku i woj. pomorskim:

Studia w Gdańsku

Kierunki studiów w Gdańsku

Rekrutacja na studia w Gdańsku

Uczelnie Gdańsk

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia