Nowerekrutacja 2023Rekrutacja na studiaRekrutacja WarszawaStudia Warszawa

Rekrutacja na studia 2023/2024 w SGGW w Warszawie

SGGW to najstarsza w kraju uczelnia rolnicza i przyrodnicza, której początki sięgają 1816 roku. Szkoła jest prężnym ośrodkiem akademickim, cieszącym się uznaniem i niesłabnącym zainteresowaniem młodzieży i kadry dydaktycznej w kraju i za granicą, cenionym za dbałość o jakość kształcenia, wierność najlepszym tradycjom uniwersyteckim, otwartość na zmiany oraz dynamiczny rozwój.

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (SGGW) prowadzi rekrutację na studia rozpoczynające się w roku akademickim 2023/2024. Uczelnia oferuje 40 kierunków studiów (w tym 9 prowadzonych w języku angielskim): od przyrodniczych i technicznych, po weterynarię, kierunki społeczne czy ekonomiczne i kształci blisko 16000 studentów na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, doktoranckich i podyplomowych oraz w ramach międzynarodowej wymiany studentów.

Nowoczesne centra badawcze, pracownie i laboratoria, którymi dysponuje SGGW i obecność wybitnych ekspertów, pozwalają na kształcenie i prowadzenie badań naukowych na światowym poziomie oraz transfer wyników do gospodarki, co ma wpływ na innowacyjność i postęp m.in. w rolnictwie, gospodarce żywnościowej czy medycynie i przyczynia się do wzrostu znaczenia polskiej nauki w świecie.

Odwiedź serwis dla kandydatów: https://www.sggw.edu.pl/rekrutacja/

CZYTAJ najnowszy INFORMATOR SGGW 2023/2024

Kierunki studiów w SGGW w Warszawie – rekrutacja na studia 2023/2024

ZOBACZ RÓWNIEŻ: SGGW W WARSZAWIE – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia