Nowerekrutacja 2023Rekrutacja na studia

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa – przedłużona rekrutacja na studia 2023/2024

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa informuje, że rekrutacja na studia 2023/2024 została przedłużona do 31 października 2023 roku!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa przypomina także, by sprawdzić także ofertę bonów rekrutacyjnych na: https://www.wsb.net.pl/regulaminy-bonifikat/

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu jest niepaństwową uczelnią zawodową, której obszar działalności dydaktyczno-wychowawczej stanowi problematyka bezpieczeństwa człowieka w najszerszym tego słowa znaczeniu. Dlatego też uczelnia kształci specjalistów w tym zakresie, jednocześnie ukierunkowując swój przedmiot zainteresowań na inne obszary i związane z nimi kierunki studiów, takie jak: bezpieczeństwo narodowebezpieczeństwo wewnętrznebezpieczeństwo publiczne,  bezpieczeństwo zdrowotnebezpieczeństwo morskiepsychologiapedagogika czy też zarządzanie.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa dostarcza fachowej wiedzy, praktycznych umiejętności i kompetencji społecznych umożliwiających znalezienie i wykonywanie satysfakcjonującej pracy. Studenci WSB to specjaliści gotowi do podjęcia pracy już w trakcie lub po ukończeniu studiów w wybranym przez siebie kierunku.

Sprawdź dostępne kierunki studiów w siedzibie głównej i wydziałach zamiejscowych Uczelni:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: WYŻSZA SZKOŁA BEZPIECZEŃSTWA – AKTUALNOŚCI, REKRUTACJA NA STUDIA

CZYTAJ TAKŻE:

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Poznaniu:

Studia w Poznaniu

Kierunki studiów w Poznaniu

Rekrutacja na studia w Poznaniu

Uczelnie Poznań

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia