Kierunki studiów KielcenewStudia KielceStudia społeczneStudia z zarządzania

Zarządzanie w politykach publicznych w Kielcach

Kierunek studiów zarządzanie w politykach publicznych to propozycja, którą dla kandydatów przygotował Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Studia na kierunku zarządzanie w politykach publicznych mają w dużej mierze na celu zbudowanie profesjonalnego podejścia do zarządzania, dzięki ukształtowaniu umiejętności, takich jak kreatywność, umiejętności komunikacyjne, poczucie odpowiedzialności. Ponadto, zakładanym rezultatem procesu kształcenia jest przygotowanie absolwentów do podjęcia pracy w szeroko rozumianej sferze publicznej oraz pełnienia odpowiedzialnych funkcji w mediach publicznych i środowisku gospodarczym. Zdobyte w trakcie procesu kształcenia umiejętności przyczynią się do budowy społeczeństwa obywatelskiego u jego podstaw.

O kierunku można dowiedzieć się więcej dzięki: ZARZĄDZANIE W POLITYKACH PUBLICZNYCH, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Kielce. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Kielcach.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Kielcach:

Studia w Kielcach

Kierunki studiów w Kielcach

Rekrutacja na studia w Kielcach

Uczelnie Kielce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia