Studia społeczne w Radomiu

Studia społeczne w Radomiu to możliwość podjęcia nauki na takich m.in kierunkach jak: DZIENNIKARSTWO, PRACA SOCJALNA (Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu). Warto również poznać ofertę Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. Tu m.in. kierunki: BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE, KRYMINOLOGIA

Kandydaci wybierający się na studia społeczne w Radomiu mają do wyboru ciekawe propozycje z zakresu pracy socjalnej, bezpieczeństwa wewnętrznego, nauk o dziennikarstwie oraz kryminologii. Najwięcej tego typu kierunków prowadzi UTH (Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu). Studia społeczne znajdziesz także w ofercie Akademii Handlowej Nauk Stosowanych w Radomiu. Dowiedz się więcej o poszczególnych kierunkach – lista poniżej!

Kierunki studiów społecznych w Radomiu

Więcej informacji o kierunkach społecznych, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia społeczne Radom. Interesujesz się zagadnieniami związanymi z tkanką życia społecznego, bezpieczeństwem, mediami, komunikacją i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, zobacz – studia społeczne w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Radomiu.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Radomiu:

Studia w Radomiu

Kierunki studiów w Radomiu

Rekrutacja na studia w Radomiu

Uczelnie Radom

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia