Kierunki studiów Koszalinrodzaje studiów KoszalinStudiaStudia KoszalinStudia prawnicze

Studia prawnicze w Koszalinie

Jesteś z Koszalina lub okolic i myślisz o zamierzasz podjąć studia prawnicze? Zobacz, jak możesz to zamierzenie zrealizować!

Koszalin to raczej niewielkie miasto na akademickiej mapie Polski, znane w kręgach oświaty przede wszystkim z oferty Politechniki Koszalińskiej, która skupia się przede wszystkim na naukach technicznych i ścisłych. W związku z tym oferta studiów prawniczo–administracyjnych składa się z zaledwie jednego kierunku – ADMINISTRACJI – prowadzonego przez koszalińską filię Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Poznaj studia prawnicze w Koszalinie!

Szczegóły oferty poznasz wybierając z listy poniżej

Kierunki studiów prawniczych w Koszalinie 2024

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie: studia prawnicze w Koszalinie. Jeśli interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce, sprawdź stronę studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Może wolisz zobaczyć jeszcze inne typy studiów – skorzystaj z informacji rodzaje studiów i wybierz rodzaje studiów w Koszalinie.

Zobacz również inne treści poświęcone studiom w Koszalinie:

Studia w Koszalinie

Kierunki studiów w Koszalinie

Rekrutacja na studia w Koszalinie

Uczelnie Koszalin

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia