Studia prawnicze w Łodzi

Osoby zainteresowane studiami na kierunkach prawniczo–administracyjnych w Łodzi mają z czego wybierać: możliwość zdobycia tego rodzaju wykształcenia daje aż sześć uczelni. Poznaj całą ofertę edukacyjną na kierunkach prawniczych uczelni trzeciego największego miasta w Polsce!

Za bogactwo oferty edukacyjnej na kierunkach prawniczo–administracyjnych w Łodzi odpowiedzialne są przede wszystkim uczelnie niepubliczne: Akademia Humanistyczno–Ekonomiczna, Społeczna Akademia Nauk, Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania, Wyższa Szkoła COSINUS oraz Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Reprezentantem uczelni państwowych jest prężny Uniwersytet Łódzki.

Same kierunki należą do grupy standardowych pozycji na tle oferty innych miast: dominują zdecydowanie prowadzone jak zwykle w formie jednolitych studiów magisterskich PRAWO i licencjackich ADMINISTRACJA.

Kierunki studiów prawniczych w Łodzi 2023

Więcej informacji o kierunkach, ich opisy, informacje o procesie rekrutacji i zasadach rekrutacji lub opłatach znajdziesz na stronie studia prawnicze w Łodzi. Interesujesz się zagadnieniami prawniczymi lub myślisz o karierze w administracji i chcesz poznać inne możliwości realizowania swoich pasji na studiach w Polsce? Sprawdź stronę studia prawnicze w Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ

Sprawdź także inne treści poświęcone studiom w Łodzi:

Studia w Łodzi

Kierunki studiów w Łodzi

Rekrutacja na studia w Łodzi

Uczelnie Łódź

Ciekawy artykuł? Podziel się z innymi i udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zbliżające się wydarzenia